Tugiteenused



Vabaduse Kooli tugimeeskonna poole saate pöörduda kaasava hariduse ja tugiteenustega (psühholoog, sotsiaalpedagoog, õppenõustaja, eripedagoog, õpiabi) seotud küsimustes telefonil +372 5682 9582 järgmistel kellaaegadel:

  • esmaspäeviti 11.00-13.00;
  • teisipäeviti 11.00-13.00 ja 14.00-16.00;
  • kolmapäeviti 10.00-12.00 ja 13.30-15.30;
  • neljapäeviti 13.00-15.00;
  • reedeti 10.00-12.00.

 

Vabaduse Kooli tugispetsialistidega saate alati võtta ühendust e-posti teel:

Maryna Hurets, psühholoog: maryna.hurets@vabaduse.edu.ee

Eve Limbach-Pirn, psühholoog: eve.limbach-pirn@vabaduse.edu.ee

Oleksandra Maliuha, sotsiaalpedagoog: oleksandra.maliuha@vabaduse.edu.ee

Halyna Naumenko, sotsiaalpedagoog: halyna.naumenko@vabaduse.edu.ee

Kevin Ivanov, õppenõustaja: kevin.ivanov@vabaduse.edu.ee

Alexander Arabkin, õppenõustaja: alexander.arabkin@vabaduse.edu.ee

Rasmus Ilves, õppenõustaja: rasmus.ilves@vabaduse.edu.ee

Tetiana Leniuk, eripedagoog: tetiana.leniuk@vabaduse.edu.ee

Jelena Nevmeržitskaja, õpiabi (matemaatika): jelena.nevmerzitskaja@vabaduse.edu.ee

Vabaduse Kooli tugimeeskonna poole saate pöörduda kaasava hariduse ja tugiteenustega (psühholoog, sotsiaalpedagoog, õppenõustaja, eripedagoog, õpiabi) seotud küsimustes telefonil +372 5682 9582 järgmistel kellaaegadel:

  • esmaspäeviti 11.00-13.00;
  • teisipäeviti 11.00-13.00 ja 14.00-16.00;
  • kolmapäeviti 10.00-12.00 ja 13.30-15.30;
  • neljapäeviti 13.00-15.00;
  • reedeti 10.00-12.00.

 

Vabaduse Kooli tugispetsialistidega saate alati võtta ühendust e-posti teel:

Maryna Hurets, psühholoog: maryna.hurets@vabaduse.edu.ee

Eve Limbach-Pirn, psühholoog: eve.limbach-pirn@vabaduse.edu.ee

Oleksandra Maliuha, sotsiaalpedagoog: oleksandra.maliuha@vabaduse.edu.ee

Halyna Naumenko, sotsiaalpedagoog: halyna.naumenko@vabaduse.edu.ee

Kevin Ivanov, õppenõustaja: kevin.ivanov@vabaduse.edu.ee

Alexander Arabkin, õppenõustaja: alexander.arabkin@vabaduse.edu.ee

Rasmus Ilves, õppenõustaja: rasmus.ilves@vabaduse.edu.ee

Tetiana Leniuk, eripedagoog: tetiana.leniuk@vabaduse.edu.ee

Jelena Nevmeržitskaja, õpiabi (matemaatika): jelena.nevmerzitskaja@vabaduse.edu.ee