Контакт

Фільтр

Все Керівництво Педагогічний склад Команда підтримки Працівники

Job position
 
Керівництво (8)

Olga Selištševa

Директор з навчальної роботи
Вчитель естонської мови
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Anna Mahnova

Секретар, асистент директора
+372 5682 9590
kool@vabaduse.edu.ee


Alo Savi

Директор Талліннської державної гімназії Тинісмяе
alo.savi@torg.ee


Liina-Liis Liiv-Toome

Завуч
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Merili Murakas

Керівник служби підтримки
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Vladislav Lušin

Менеджер з комунікацій
Вчитель суспiльствознавства
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Керівник спільноти
Вчитель суспiльствознавства
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Maria Jefimova

Керівник з інтересів (педагог-організатор)
maria.jefimova@vabaduse.edu.ee

Педагогічний склад (61)

Liina-Liis Liiv-Toome

Завуч
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Martha Remma

Спеціаліст організації навчання
martha.remma@vabaduse.edu.ee


Katariina Vainonen

Haridustehnoloog
katariina.vainonen@vabaduse.edu.ee


Anastasiia Savitska

Вчитель англійської мови
anastasiia.savitska@vabaduse.edu.ee


Andres Idla

Вчитель фізкультури

andres.idla@vabaduse.edu.ee


Anne Mäns

Вчитель естонської мови
anne.mans@vabaduse.edu.ee


Annika Räim

Вчитель англійської мови

annika.raim@vabaduse.edu.ee


Birgit Uibo

Вчитель технологічної освіти

birgit.uibo@vabaduse.edu.ee


Daniel James Coll

Вчитель англійської мови
daniel.coll@vabaduse.edu.ee


Evelyn Karming

Вчитель естонської мови
evelyn.karming@vabaduse.edu.ee


Galyna Gudymiak

Вчитель історії
galyna.gudymiak@vabaduse.edu.ee


Ihor Verkhohliad

Вчитель фізики
ihor.verkhohliad@vabaduse.edu.ee


Ingrid Paggi

Вчитель історії

ingrid.paggi@vabaduse.edu.ee


Inna Alieksieieva

Вчитель англійської мови
inna.alieksieieva@vabaduse.edu.ee


Iryna Petrychyts

Вчитель фізики
Вчитель математики
iryna.petrychyts@vabaduse.edu.ee


Kairi Ansmann

Вчитель естонської мови

kairi.ansmann@vabaduse.edu.ee


Kaja Rästas

Вчитель естонської мови
kaja.rastas@vabaduse.edu.ee


Katrin Olt

Вчитель географії

katrin.olt@vabaduse.edu.ee


Kristi Leps

Вчитель естонської мови

kristi.leps@vabaduse.edu.ee


Liis Riikoja

Вчитель людинознавства
Вчитель естонської мови

liis.riikoja@vabaduse.edu.ee


Mark Grimitliht

Вчитель мистецтва

mark.grimitliht@vabaduse.edu.ee


Maryna Bushan

Вчитель англійської мови
maryna.bushan@vabaduse.edu.ee


Nataliia Vilkhovyk

Вчитель англійської мови
nataliia.vilkhovyk@vabaduse.edu.ee


Oksana Shevchenko

Вчитель хімії
oksana.shevchenko@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Kryzhanovska

Вчитель математики
oleksandra.kryzhanovska@vabaduse.edu.ee


Olha Kalabukha

Вчитель математики
olha.kalabukha@vabaduse.edu.ee


Olga Osina

Вчитель англійської мови
olga.osina@vabaduse.edu.ee


Orsolya Sild

Вчитель естонської мови
orsolya.sild@vabaduse.edu.ee


Polina Korniienko

Вчитель історії
polina.korniienko@vabaduse.edu.ee


Robert Tsanev

Вчитель біології
robert.tsanev@vabaduse.edu.ee


Svitlana Dudnyk

Вчитель біології
svitlana.dudnyk@vabaduse.edu.ee


Svytlana Skovpina

Вчитель української мови
svytlana.skovpina@vabaduse.edu.ee


Tatjana Štšurikova

Вчитель естонської мови
tatjana.stsurikova@vabaduse.edu.ee


Tiina Jaakson

Вчитель естонської мови
tiina.jaakson@vabaduse.edu.ee


Toomas-Vahur Lihtmaa

Вчитель мистецтва

toomas-vahur.lihtmaa@vabaduse.edu.ee


Valentina Knysh

Вчитель української мови
valentina.knysh@vabaduse.edu.ee


Valentyna Afanasyeva

Вчитель англійської мови
valentyna.afanasyeva@vabaduse.edu.ee


Vira Kovalchuk

Вчитель математики
vira.kovalchuk@vabaduse.edu.ee


Yana Lugova

Вчитель географії

yana.lugova@vabaduse.edu.ee


Yevheniia Liakhkhovski

Вчитель фізики
yevheniia.liakhkhovski@vabaduse.edu.ee


Yuliia Haianska

Вчитель хімії
yuliia.haianska@vabaduse.edu.ee


Yuliia Mysnyk

Вчитель української мови
yuliia.mysnyk@vabaduse.edu.ee


Olga Selištševa

Директор з навчальної роботи
Вчитель естонської мови
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Vladislav Lušin

Менеджер з комунікацій
Вчитель суспiльствознавства
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Керівник спільноти
Вчитель суспiльствознавства
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Valeria Shipilova

Вчитель естонської мови
valeria.shipilova@vabaduse.edu.ee


Grete Järvik

Вчитель фізкультури

grete.jarvik@vabaduse.edu.ee


Krystyna Kotlubei

Вчитель англійської мови
krystyna.kotlubei@vabaduse.edu.ee


Olha Ufimtseva

Вчитель математики
olha.ufimtseva@vabaduse.edu.ee


Pille Slabina

Вчитель естонської мови

pille.slabina@torg.ee


Margus Veimann

Вчитель естонської мови

margus.veimann@vabaduse.edu.ee


Kristin Tagam

Вчитель фізкультури

kristin.tagam@vabaduse.edu.ee


Tetiana Shendryk

Вчитель української мови
tetiana.shendryk@vabaduse.edu.ee


Kirill Gorjušin

Вчитель музики

kirill.gorjusin@vabaduse.edu.ee


Eliise Tani

Вчитель музики
eliise.tani@vabaduse.edu.ee


Maria Komarova

Вчитель музики

maria.komarova@vabaduse.edu.ee


Andranik Kechek

Вчитель музики

andranik.kechek@vabaduse.edu.ee


Viktoria Grahv

Вчитель музики

viktoria.grahv@vabaduse.edu.ee


Ülle Soitu

Вчитель естонської мови
ulle.soitu@vabaduse.edu.ee


Raivo Kelp

Вчитель математики
raivo.kelp@vabaduse.edu.ee


Liisa Taul

Вчитель естонської мови
liisa.taul@vabaduse.edu.ee

Команда підтримки (10)

Merili Murakas

Керівник служби підтримки
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Alexander Arabkin

Навчальний консультант
alexander.arabkin@vabaduse.edu.ee


Eve Limbach-Pirn

Психолог

eve.limbach-pirn@vabaduse.edu.ee


Halyna Naumenko

Соціальний педагог
halyna.naumenko@vabaduse.edu.ee


Jelena Nevmeržitskaja

Навчальна допомога
jelena.nevmerzitskaja@vabaduse.edu.ee


Kevin Ivanov

Навчальний консультант
kevin.ivanov@vabaduse.edu.ee


Maryna Hurets

Психолог
maryna.hurets@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Maliuha

Соціальний педагог
oleksandra.maliuha@vabaduse.edu.ee


Tetiana Leniuk

Спеціальний педагог
tetiana.leniuk@vabaduse.edu.ee


Rasmus Ilves

Навчальний консультант
rasmus.ilves@vabaduse.edu.ee

Працівники (3)

Aivar Metsaveer

ІТ-керівник
aivar.metsaveer@vabaduse.edu.ee


Ljudmilla Maiorova

Administraator
ljudmilla.maiorova@vabaduse.edu.ee


Maksym Poliakvynskyi

Haldusspetsialist
maksym.poliakvynskyi@vabaduse.edu.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Графічна CAPTCHA
Які символи ви бачите на малюнку? *
Введіть символи з малюнку.

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Графічна CAPTCHA
Які символи ви бачите на малюнку? *
Введіть символи з малюнку.