Õppetöö

Konsultatsiooniajad



Abi või konsultatsiooni saamiseks ning hinnete parandamiseks saab õpilane pöörduda aineõpetaja poole kokkuleppel või kasutada selleks õpetaja poolt määratud konsultatsiooni aega. 

Hommikused ajad enne kella 9 tuleb eelnevalt õpetajaga kokku leppida. 

Aja kokkuleppimiseks kirjutada õpetajale Stuudiumi suhtluses või õpetaja meiliaadressile.

õpetaja / вчитель

päev ja kellaaeg / день і час

koht / місце

Alexander Arabkin

Esmaspäev 11.35-12:35

L302

Anastasiia Savitska

Kolmapäev 8.05-8.50

L501

Andranik Kechek

Esmaspäev 12.45-13.10

L303

Andres Idla

Kolmapäev 14.05-14.50

kokkuleppel

Anne Mäns

Esmaspäev 15.45-16.30

E204 või kokkuleppel

Annika Räim

Kolmapäev 15.45-16.30

E307

Oksana Tandit

Reede 15.45-16.30 

E 405 või kokkuleppel

Birgit Uibo

Neljapäev 14.00-14.45

L217

Daniel James Coll

Reede 14.05-14:50

E608

Darja Levanchuk

Teisipäev 15.45-16.30 

E103

Eliise Tani

Esmaspäev 8.15-9.00 või kokkuleppel

E202

Evelyn Karming

Teisipäev 14.00-14.45

E304

Galyna Gudymiak

Тeisipäev 15.00-15.45

E102

Grete Järvik

Neljapäev 15.00-15.45 

kokkuleppel

Ihor Verkhohliad 

Teisipäev 9.00-11.35

L204

Ingrid Paggi

Kolmapäev ja neljapäev 15.45-16.30

E102

Inna Alieksieieva

Esmaspäev 13.10 - 13.55

E609

Iryna Petrychyts

Teisipäev 15.00-15.45

L217

Jelena Nevmeržitskaja

Kolmapäev 15.00-16.00

L304

Kairi Ansmann

Neljapäev 15.00-16.00

E401

Kaja Rästas

Neljapäev 14.15-15.00

E201

Katrin Olt

Reede 15.55-16.40

L206

Kevin Ivanov

kokkuleppel

L303

Kirill Gorjušin

Kolmapäev 11.00-13.45

E202

Kristi Leps

Kolmapäev 15.55-16.40

E205

Kristin Tagam

Teisipäev 16.30-17.30 või kokkuleppel

Kokkuleppel

Krystyna Kotlubei

Esmaspäev 15.00-15.45

L211

Liina-Liis Liiv-Toome

Reede 16.00-17.00 või kokkuleppel

E604, L208

Liis Riikoja

Esmaspäev 15.55-16.40

L503

Liisa Taul

Neljapäev 14.00 - 15.45

E404

Margit Aedla

Teisipäev 12.00-12.45, neljapäev 10.50-11.35 või kokkuleppel

Kokkuleppel

Margus Veimann

Teisipäev 8.15-9.00

E503

Maria Komarova

Neljapäev 15.50-16.40

E202

Mark Grimitliht

Reede 15.55-16.40

L503

Maryna Bushan

Kolmapäev 15.55-16.40

Е607

Maryna Hurets

Kolmapäeviti 15.00-16.40

 või kokkuleppel

L305

Nataliia Vilkhovyk

Neljapäev 9.50-10.40

L507

Oksana Shevchenko

Esmaspäev 15.00-16.00

Е203

Oleksandra Kryzhanovska

Reede 14.05-15.00

Е503

Oleksandra Maliuha

Esmaspäev 16.00-16.45

L317 

Olga Osina

Kolmapäev 9.00-10.50

E610

Olga Selištševa

Esmaspäev 14.05-14.50

E601

Olha Kalabukha

Teisipäev 16.00-16.45

E502

Olha Ufimtseva

Kolmapäev 15.00-16.45 

E505

Orsolya Sild

Neljapäev 15:00-16:40

E307

Pille Slabina

Neljapäev 8.30-9.00

E303

Polina Korniienko

Teisipäev 15.00-15.45

E101

Raivo Kelp

Kolmapäev 15:00-16:00

E504

Rauno Põld

Teisipäev 14.05-17.00

E406

Robert Tsanev

Kolmapäev 14.05-14.50

L203

Sirje Lass

Reede 15.00-15.45

L304

Svitlana Dudnyk

Kolmapäev 15.00-15.45

L202

Svitlana Skovpina

Teisipäev kl 16.00-16.45

L314

Tatjana Štšurikova

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, reede 15.55-16.40

E402

Tetiana Shendryk

Esmaspäev 14.05-16.00

L315

Tiina Jaakson

Esmaspäev 15.00-15.45

E305

Toomas-Vahur Lihtmaa

Kolmapäev 14.05-14.50

L504

Ülle Soitu

Esmaspäev 15.00-17.00

E403

Valentyna Afanasyeva

Reede 15.50-16.35

E610

Valentyna Knysh

Kolmapäev 14.00-14.45

L311

Valeria Shipilova

Esmaspäev 15.00 -16.00

Kolmapäev 15.00-16.00

E301

Viktoria Grahv

Kolmapäev 15.00-16.00

E303

Vira Kovalchuk

Reede 8.00-8.45

Е504

Vladislav Lušin

Teisipäev 15.55-16.40

E607

Yana Lugova

Teisipäev 10.55-11.30

Е206

Yevheniia Liakhkhovski

Neljapäev 15.00-16.00 (füüsika), reede 15.00-16.00 (loodusõpetus)

L205

Yuliia Haianska

Teisipäev 14.00-14.45

Е203

Yuliia Mysnyk

Esmaspäev 14.00-14.45

L313

Abi või konsultatsiooni saamiseks ning hinnete parandamiseks saab õpilane pöörduda aineõpetaja poole kokkuleppel või kasutada selleks õpetaja poolt määratud konsultatsiooni aega. 

Hommikused ajad enne kella 9 tuleb eelnevalt õpetajaga kokku leppida. 

Aja kokkuleppimiseks kirjutada õpetajale Stuudiumi suhtluses või õpetaja meiliaadressile.

õpetaja / вчитель

päev ja kellaaeg / день і час

koht / місце

Alexander Arabkin

Esmaspäev 11.35-12:35

L302

Anastasiia Savitska

Kolmapäev 8.05-8.50

L501

Andranik Kechek

Esmaspäev 12.45-13.10

L303

Andres Idla

Kolmapäev 14.05-14.50

kokkuleppel

Anne Mäns

Esmaspäev 15.45-16.30

E204 või kokkuleppel

Annika Räim

Kolmapäev 15.45-16.30

E307

Oksana Tandit

Reede 15.45-16.30 

E 405 või kokkuleppel

Birgit Uibo

Neljapäev 14.00-14.45

L217

Daniel James Coll

Reede 14.05-14:50

E608

Darja Levanchuk

Teisipäev 15.45-16.30 

E103

Eliise Tani

Esmaspäev 8.15-9.00 või kokkuleppel

E202

Evelyn Karming

Teisipäev 14.00-14.45

E304

Galyna Gudymiak

Тeisipäev 15.00-15.45

E102

Grete Järvik

Neljapäev 15.00-15.45 

kokkuleppel

Ihor Verkhohliad 

Teisipäev 9.00-11.35

L204

Ingrid Paggi

Kolmapäev ja neljapäev 15.45-16.30

E102

Inna Alieksieieva

Esmaspäev 13.10 - 13.55

E609

Iryna Petrychyts

Teisipäev 15.00-15.45

L217

Jelena Nevmeržitskaja

Kolmapäev 15.00-16.00

L304

Kairi Ansmann

Neljapäev 15.00-16.00

E401

Kaja Rästas

Neljapäev 14.15-15.00

E201

Katrin Olt

Reede 15.55-16.40

L206

Kevin Ivanov

kokkuleppel

L303

Kirill Gorjušin

Kolmapäev 11.00-13.45

E202

Kristi Leps

Kolmapäev 15.55-16.40

E205

Kristin Tagam

Teisipäev 16.30-17.30 või kokkuleppel

Kokkuleppel

Krystyna Kotlubei

Esmaspäev 15.00-15.45

L211

Liina-Liis Liiv-Toome

Reede 16.00-17.00 või kokkuleppel

E604, L208

Liis Riikoja

Esmaspäev 15.55-16.40

L503

Liisa Taul

Neljapäev 14.00 - 15.45

E404

Margit Aedla

Teisipäev 12.00-12.45, neljapäev 10.50-11.35 või kokkuleppel

Kokkuleppel

Margus Veimann

Teisipäev 8.15-9.00

E503

Maria Komarova

Neljapäev 15.50-16.40

E202

Mark Grimitliht

Reede 15.55-16.40

L503

Maryna Bushan

Kolmapäev 15.55-16.40

Е607

Maryna Hurets

Kolmapäeviti 15.00-16.40

 või kokkuleppel

L305

Nataliia Vilkhovyk

Neljapäev 9.50-10.40

L507

Oksana Shevchenko

Esmaspäev 15.00-16.00

Е203

Oleksandra Kryzhanovska

Reede 14.05-15.00

Е503

Oleksandra Maliuha

Esmaspäev 16.00-16.45

L317 

Olga Osina

Kolmapäev 9.00-10.50

E610

Olga Selištševa

Esmaspäev 14.05-14.50

E601

Olha Kalabukha

Teisipäev 16.00-16.45

E502

Olha Ufimtseva

Kolmapäev 15.00-16.45 

E505

Orsolya Sild

Neljapäev 15:00-16:40

E307

Pille Slabina

Neljapäev 8.30-9.00

E303

Polina Korniienko

Teisipäev 15.00-15.45

E101

Raivo Kelp

Kolmapäev 15:00-16:00

E504

Rauno Põld

Teisipäev 14.05-17.00

E406

Robert Tsanev

Kolmapäev 14.05-14.50

L203

Sirje Lass

Reede 15.00-15.45

L304

Svitlana Dudnyk

Kolmapäev 15.00-15.45

L202

Svitlana Skovpina

Teisipäev kl 16.00-16.45

L314

Tatjana Štšurikova

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, reede 15.55-16.40

E402

Tetiana Shendryk

Esmaspäev 14.05-16.00

L315

Tiina Jaakson

Esmaspäev 15.00-15.45

E305

Toomas-Vahur Lihtmaa

Kolmapäev 14.05-14.50

L504

Ülle Soitu

Esmaspäev 15.00-17.00

E403

Valentyna Afanasyeva

Reede 15.50-16.35

E610

Valentyna Knysh

Kolmapäev 14.00-14.45

L311

Valeria Shipilova

Esmaspäev 15.00 -16.00

Kolmapäev 15.00-16.00

E301

Viktoria Grahv

Kolmapäev 15.00-16.00

E303

Vira Kovalchuk

Reede 8.00-8.45

Е504

Vladislav Lušin

Teisipäev 15.55-16.40

E607

Yana Lugova

Teisipäev 10.55-11.30

Е206

Yevheniia Liakhkhovski

Neljapäev 15.00-16.00 (füüsika), reede 15.00-16.00 (loodusõpetus)

L205

Yuliia Haianska

Teisipäev 14.00-14.45

Е203

Yuliia Mysnyk

Esmaspäev 14.00-14.45

L313