Uudised

Pöördumine Vabaduse Kooli kogukonna poole 13. juuni Vladislav Lušin


Hea Vabaduse Kooli kogukond!

Viimase kolme nädala jooksul oleme saanud sadu e-kirju, sõnumeid ja kõnesid, mis näitavad, et me teeme õiget asja - teie huvi meie koolis õppimise või õpetamise vastu on väga suur (hetkeseis on üle 200 vastuvõtuavalduse tulevastelt õpilastelt ja üle 100 kandideerimise õpetajate ametikohtadele), samuti oleme saanud mitu väga toredat toetusavaldust ja koostööettepanekut. Suur aitäh teile kõigile!

Paraku peame tõdema, et kirju ja sõnumeid on nii palju, et meie (hetkel veel väga väike) tiim ei jõua igaühele kohe vastata. Siiski tegeleme sellega ja lubame, et lähima paari nädala jooksul võtame ühendust iga inimesega, kes on meile kirjutanud.

Lugupidamisega,

Vabaduse Kooli meeskond

Hea Vabaduse Kooli kogukond!

Viimase kolme nädala jooksul oleme saanud sadu e-kirju, sõnumeid ja kõnesid, mis näitavad, et me teeme õiget asja - teie huvi meie koolis õppimise või õpetamise vastu on väga suur (hetkeseis on üle 200 vastuvõtuavalduse tulevastelt õpilastelt ja üle 100 kandideerimise õpetajate ametikohtadele), samuti oleme saanud mitu väga toredat toetusavaldust ja koostööettepanekut. Suur aitäh teile kõigile!

Paraku peame tõdema, et kirju ja sõnumeid on nii palju, et meie (hetkel veel väga väike) tiim ei jõua igaühele kohe vastata. Siiski tegeleme sellega ja lubame, et lähima paari nädala jooksul võtame ühendust iga inimesega, kes on meile kirjutanud.

Lugupidamisega,

Vabaduse Kooli meeskond