Контакт

Фильтр

Все Администрация Учебный отдел Опорная команда Персонал

Должность
 
Администрация (8)

Olga Selištševa

Директор по учебной работе
Учитель эстонского языка
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Anna Mahnova

Секретарь, ассистент директора
+372 5682 9590
kool@vabaduse.edu.ee


Alo Savi

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi direktor
alo.savi@torg.ee


Liina-Liis Liiv-Toome

Заведующая по учебной работе
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Merili Murakas

Руководитель опорных услуг
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Vladislav Lušin

Руководитель по коммуникации
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Руководитель сообщества
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Maria Jefimova

Huvijuht
maria.jefimova@vabaduse.edu.ee

Учебный отдел (64)

Liina-Liis Liiv-Toome

Заведующая по учебной работе
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Martha Remma

Õppekorralduse spetsialist
martha.remma@vabaduse.edu.ee


Katariina Vainonen

Haridustehnoloog
katariina.vainonen@vabaduse.edu.ee


Anastasiia Savitska

Учитель английского языка
anastasiia.savitska@vabaduse.edu.ee


Andres Idla

Учитель физической культуры

andres.idla@vabaduse.edu.ee


Anne Mäns

Учитель эстонского языка
anne.mans@vabaduse.edu.ee


Annika Räim

Учитель английского языка

annika.raim@vabaduse.edu.ee


Birgit Uibo

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja

birgit.uibo@vabaduse.edu.ee


Daniel James Coll

Учитель английского языка
daniel.coll@vabaduse.edu.ee


Evelyn Karming

Учитель эстонского языка
evelyn.karming@vabaduse.edu.ee


Galyna Gudymiak

Ajalooõpetaja
galyna.gudymiak@vabaduse.edu.ee


Ihor Verkhohliad

Füüsikaõpetaja
ihor.verkhohliad@vabaduse.edu.ee


Ingrid Paggi

Ajalooõpetaja

ingrid.paggi@vabaduse.edu.ee


Inna Alieksieieva

Учитель английского языка
inna.alieksieieva@vabaduse.edu.ee


Iryna Petrychyts

Füüsikaõpetaja
Учитель математики
iryna.petrychyts@vabaduse.edu.ee


Kairi Ansmann

Учитель эстонского языка

kairi.ansmann@vabaduse.edu.ee


Kaja Rästas

Учитель эстонского языка
kaja.rastas@vabaduse.edu.ee


Katrin Olt

Geograafiaõpetaja

katrin.olt@vabaduse.edu.ee


Kristi Leps

Учитель эстонского языка

kristi.leps@vabaduse.edu.ee


Liis Riikoja

Inimeseõpetuse õpetaja
Учитель эстонского языка

liis.riikoja@vabaduse.edu.ee


Mark Grimitliht

Kunstiõpetaja

mark.grimitliht@vabaduse.edu.ee


Maryna Bushan

Учитель английского языка
maryna.bushan@vabaduse.edu.ee


Nataliia Vilkhovyk

Учитель английского языка
nataliia.vilkhovyk@vabaduse.edu.ee


Oksana Shevchenko

Keemiaõpetaja
oksana.shevchenko@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Kryzhanovska

Учитель математики
oleksandra.kryzhanovska@vabaduse.edu.ee


Olha Kalabukha

Учитель математики
olha.kalabukha@vabaduse.edu.ee


Olga Osina

Учитель английского языка
olga.osina@vabaduse.edu.ee


Orsolya Sild

Учитель эстонского языка
orsolya.sild@vabaduse.edu.ee


Polina Korniienko

Ajalooõpetaja
polina.korniienko@vabaduse.edu.ee


Robert Tsanev

Bioloogiaõpetaja
robert.tsanev@vabaduse.edu.ee


Svitlana Dudnyk

Bioloogiaõpetaja
svitlana.dudnyk@vabaduse.edu.ee


Svytlana Skovpina

Ukraina keele õpetaja
svytlana.skovpina@vabaduse.edu.ee


Tatjana Štšurikova

Учитель эстонского языка
tatjana.stsurikova@vabaduse.edu.ee


Tiina Jaakson

Учитель эстонского языка
tiina.jaakson@vabaduse.edu.ee


Toomas-Vahur Lihtmaa

Kunstiõpetaja

toomas-vahur.lihtmaa@vabaduse.edu.ee


Valentina Knysh

Ukraina keele õpetaja
valentina.knysh@vabaduse.edu.ee


Valentyna Afanasyeva

Учитель английского языка
valentyna.afanasyeva@vabaduse.edu.ee


Vira Kovalchuk

Учитель математики
vira.kovalchuk@vabaduse.edu.ee


Yana Lugova

Geograafiaõpetaja

yana.lugova@vabaduse.edu.ee


Yevheniia Liakhkhovski

Füüsikaõpetaja
yevheniia.liakhkhovski@vabaduse.edu.ee


Yuliia Haianska

Keemiaõpetaja
yuliia.haianska@vabaduse.edu.ee


Yuliia Mysnyk

Ukraina keele õpetaja
yuliia.mysnyk@vabaduse.edu.ee


Olga Selištševa

Директор по учебной работе
Учитель эстонского языка
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Vladislav Lušin

Руководитель по коммуникации
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Руководитель сообщества
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Valeria Shipilova

Учитель эстонского языка
valeria.shipilova@vabaduse.edu.ee


Grete Järvik

Учитель физической культуры

grete.jarvik@vabaduse.edu.ee


Krystyna Kotlubei

Учитель английского языка
krystyna.kotlubei@vabaduse.edu.ee


Olha Ufimtseva

Учитель математики
olha.ufimtseva@vabaduse.edu.ee


Pille Slabina

Учитель эстонского языка

pille.slabina@torg.ee


Margus Veimann

Учитель эстонского языка

margus.veimann@vabaduse.edu.ee


Kristin Tagam

Учитель физической культуры

kristin.tagam@vabaduse.edu.ee


Tetiana Shendryk

Ukraina keele õpetaja
tetiana.shendryk@vabaduse.edu.ee


Kirill Gorjušin

Muusikaõpetaja

kirill.gorjusin@vabaduse.edu.ee


Eliise Tani

Muusikaõpetaja
eliise.tani@vabaduse.edu.ee


Maria Komarova

Muusikaõpetaja

maria.komarova@vabaduse.edu.ee


Andranik Kechek

Muusikaõpetaja

andranik.kechek@vabaduse.edu.ee


Viktoria Grahv

Muusikaõpetaja

viktoria.grahv@vabaduse.edu.ee


Ülle Soitu

Учитель эстонского языка
ulle.soitu@vabaduse.edu.ee


Raivo Kelp

Учитель математики
raivo.kelp@vabaduse.edu.ee


Liisa Taul

Учитель эстонского языка
liisa.taul@vabaduse.edu.ee


Oksana Tandit

Учитель эстонского языка
oksana.tandit@vabaduse.edu.ee


Rauno Põld

Учитель эстонской литературы
rauno.pold@vabaduse.edu.ee


Kristiina Vall

Учитель эстонского языка
kristiina.vall@vabaduse.edu.ee

Опорная команда (9)

Merili Murakas

Руководитель опорных услуг
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Alexander Arabkin

Советник обучения
alexander.arabkin@vabaduse.edu.ee


Halyna Naumenko

Sotsiaalpedagoog
halyna.naumenko@vabaduse.edu.ee


Jelena Nevmeržitskaja

Õpiabi
jelena.nevmerzitskaja@vabaduse.edu.ee


Kevin Ivanov

Советник обучения
kevin.ivanov@vabaduse.edu.ee


Maryna Hurets

Psühholoog
maryna.hurets@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Maliuha

Sotsiaalpedagoog
oleksandra.maliuha@vabaduse.edu.ee


Tetiana Leniuk

Eripedagoog
tetiana.leniuk@vabaduse.edu.ee


Rasmus Ilves

Советник обучения
rasmus.ilves@vabaduse.edu.ee

Персонал (4)

Aivar Metsaveer

IT-juht
aivar.metsaveer@vabaduse.edu.ee


Ljudmilla Maiorova

Administraator
ljudmilla.maiorova@vabaduse.edu.ee


Maksym Poliakvynskyi

Haldusspetsialist
maksym.poliakvynskyi@vabaduse.edu.ee


Tatjana Poltsanova

Administraator
tatjana.poltsanova@vabaduse.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.