Для отримання допомоги чи консультації та покращення оцінки учень може звернутися до викладача предмету за домовленістю або використати часи консультацій, визначені викладачем.
Ранковий час до 9 години необхідно попередньо узгодити з викладачем.
Щоб записатися на прийом, надішліть повідомлення викладачеві через Stuudium або напишіть e-mail.
Вчитель | Предмет | День і час | Місце |
---|---|---|---|
Anastasiia Savitska | Англійська мова | Понеділок 15:00-15:45 | E505 |
Anastasiia Tubaltseva | Англійська мова | Вівторок 15:00 | E503 |
Anna Mahova | Естонська мова | Понеділок 15:00-15:45 | E401 |
Anne Mäns | Естонська мова | Вівторок 15:45-16:40 | E204 |
Arik Murumägi | Tехнологія | За домовленістю | E204 |
Birgit Uibo | Tехнологія, ремесла | Вівторок 15:00-16:00 | L502 |
Daniel James Coll | Англійська мова | Вівторок 09:00-09:45 | E608 |
Darja Levanchuk | Cуспільствознавство | Понеділок 15:00-16:40 | E602 |
Evelyn Karming | Естонська мова | Четвер 14:00-15:00 | E304 |
Halyna Hudymiak | Iсторія | Понеділок 14:00-14:50 | E102 |
Helen Kauksi | Iсторія, гуманітарні науки | Вівторок 08:00-08:50 | E103 |
Ihor Verkhohliad | Фізика, природнича освіта | фізика П'ятниця 13:00 – 14:00
природнича освіта Середа 13:00 – 14:00 | L204 |
Ille Kalda | Mатематика | Четвер 8.30 | L405 |
Ingrid Paggi | Iсторія | Четвер 16.40 | E102 |
Inna Alieksieieva | Англійська мова | Четвер 15:50- 16:35 | E609 |
Johannes Vergi | Естонська мова, англійська мова | Четвер 15:45, реєструйтеся за 1 день до початку | E608 |
Kairi Ansmann | Естонська мова | Четвер 15:45 | E402 |
Kalev Elken | Фізичне виховання | Середа та п'ятниця 8:00 | |
Katariina Vainonen | Освітні технології/ Stuudium/oснови дослідження | Вівторок 13:00-15:00 Четвер 16:00-17:00 | E507 |
Katri Kuus | Естонська мова | Вівторок i середа 8:15-9:00 | E402 |
Kevin Ivanov | Профорієнтаційна освіта | Понеділок 15:00-15:45 | L303 |
Kriste Murumäe | Естонська як друга мова | За домовленістю | E201 |
Kristin Tagam | Переміщення | Вівторок 15:00-15:45 | |
Krystyna Kotlubei | Англійська мова, творча робота | Вівторок 15:00 – 17:00 | E502 |
Kärt Hoffmann | Естонська мова | Вівторок 14:50-15:35 | E405 |
Laura Mallene | Cуспільствознавство | Четвер 10:50 – 13:00 | E201 |
Liis Gross | Естонська мова | За домовленістю | E405 |
Liisa Taul | Естонська мова | Понеділок 15:00 – 16:00 | E404 |
Margit Aedla | Естонська мова | Cереда 14:00- 14:45 | E405 |
Mari Prekup | Мистецтво | Вівторок 14:00-15:00 | L504 |
Maria Jefimova | Профорієнтаційна освіта | Cереда 15:00-15:45 | E-602 |
Maria Jefimova | Естонська мова | Четвер 15:00-15:45 | E-602 |
Maria Komarova | Музика | П'ятниця 8:00-8:45 | E303 |
Mark Grimitliht | Мистецтво | П'ятниця 13:00-14:00 | L503 |
Maryna Bushan | Англійська мова | Четвер 15:00-15:45 | E607 |
Merike Leesment | Естонська мова | Cереда 15:50 – 16:35 | 402 |
Nele Sooväli | Мистецтво, Гуманітарні науки | П'ятниця 11:40-12:25 | L503 |
Oksana Shevchenko | Хімія | Вівторок i п'ятниця 08:15 – 09:00 | L403 |
Oleksandra Kryzhanovska | Mатематика | Cереда 15:00-16:00 | L402 |
Oleksandra Maliuha | Профорієнтаційна освіта | Понеділок 15:00-15:45 | |
Olga Osina | Англійська мова | Четвер 10:40 – 11:40 | |
Olga Selištševa | Естонська мова | Вівторок 14:00-15:00 | L-601 |
Olha Kalabukha | Mатематика | За домовленістю | L409 |
Olha Ufimtseva | Mатематика | Вівторок 15:00 – 15:45 i 15:55 – 16:40 | L408 |
Polina Korniienko | Iсторія | Четвер 15:00-16:00 | E101 |
Raivo Kelp | Mатематика | Понеділок 15:00-15:45 i 15:55-16:40 | L407 |
Robert Tsanev | Біологія | Cереда 14:00-15:00 | L203 |
Sirje Lass | Естонська мова | Четвер 15:00-15:15.45 | E401 |
Svitlana Dudnyk | Біологія | Учні 9 класу понеділок 15:00-15:45 Учні 7, 10 i 11 класу вівторок 15:00-15:45 | L202 |
Svitlana Skovpina | Українська мова та література | Четвер15:55 – 16:40 | L314 |
Tetiana Shendryk | Українська мова та література | Вівторок 15:00-15:45 | L315 |
Thalia Eccles | Англійська мова | Вівторок 10:50-11:35 | E610 |
Thea Aliise Tuulerand | Географія | Понеділок 16:00-16:45 | L208 |
Tiina Jaakson | Естонська мова | Вівторок 15:55-16:40 | E305 |
Tuula Friman | Творча робота | Вівторок i п'ятниця 11:35-12:15 | E603 |
Valentyna Afanasyeva | Англійська мова | Teisipäev 15:00-15:45 | E504 |
Valentyna Knysh | Українська мова та література | Вівторок 14:05-14:50 | L311 |
Valeria Shipilova | Естонська мова | Понеділок 15:00-15:45 Cереда 15:45 – 16:30 | E301 |
Viktoria Grahv | Музика | Понеділок 15:45-16:45 | E202 |
Vira Kovalchuk | Mатематика | Понеділок 8:00-8:45 | L401 |
Yana Lugova | Географія | Понеділок 16:00-16:45 | L206 |
Yevheniia Liakhkhovski | Фізика | Учні 8 класу понеділок15:00-16:00 Учні 11 класу вівторок 15:00-16:00 Учні 12 класу середа 15:00-16:00 | L205 |
Yuliia Haianska | Хімія | Понеділок 15:00-15:45 | E203 |
Yuliia Mysnyk | Українська мова | Cереда 14:05- 14:50 | L313 |
Grete Kliss | Фізкультура, Гуманітарні науки | Фізкультура за домовленістю Гуманітарні науки понеділок15:55-16:40 | E503 |
Jelena Nevmerzitskaja | Mатематика | За домовленістю | L304, L406 |
Marika Rauba | Естонська література | За домовленістю | E406 |