Õppetöö

Konsultatsiooniajad

Abi või konsultatsiooni saamiseks ning hinnete parandamiseks saab õpilane pöörduda aineõpetaja poole kokkuleppel või kasutada selleks õpetaja poolt määratud konsultatsiooni aega. 

Hommikused ajad enne kella 9 tuleb eelnevalt õpetajaga kokku leppida. 

Aja kokkuleppimiseks saada õpetajale teade Stuudiumi kaudu või kirjuta e-kiri.

Õpetaja / вчительÕppeaine / предметPäev ja kellaaeg / день і часKoht / місце
Anastasiia Savitskainglise keelEsmaspäev 15:00-15:45E505
Anastasiia Tubaltsevainglise keelTeisipäev 15:00E503
Anna Mahovaeesti keelEsmaspäev 15:00-15:45E401
Anne Mänseesti keelTeisipäev 15:45-16:40E204
Arik MurumägitehnoloogiaKokkuleppelE204
Birgit Uibotehnoloogia, käsitööTeisipäev 15:00-16:00L502
Daniel James Collinglise keelTeisipäev 09:00-09:45E608
Darja LevanchukühiskonnaõpetusEsmaspäev 15:00-16:40E602
Evelyn Karmingeesti keelNeljapäev 14:00-15:00E304
Halyna HudymiakajaluguEsmaspäev 14:00-14:50E102
Helen Kauksiajalugu, inimeseõpetusTeisipäev 08:00-08:50E103
Ihor Verkhohliadfüüsika, loodusõpetusfüüsika reede 13:00 – 14:00
loodusõpetus kolmapäev 13:00 – 14:00
L204
Ille KaldamatemaatikaNeljapäev 8.30L405
Ingrid PaggiajaluguNeljapäev 16.40E102
Inna Alieksieievainglise keelNeljapäev 15:50- 16:35E609
Johannes Vergieesti keel, inglise keelNeljapäev 15:45, ette registreerida 1 päevE608
Kairi Ansmanneesti keelNeljapäev 15:45E402
Kalev Elkenkehaline kasvatusKolmapäev ja reede 8:00
Katariina Vainonenharidustehnoloogia/ Stuudium/uurimistöö alusedTeisipäev 13:00-15:00 Neljapäev 16:00-17:00E507
Katri Kuuseesti keelTeisipäev ja kolmapäev 8:15-9:00E402
Kevin IvanovkarjääriõpetusEsmaspäev 15:00-15:45L303
Kriste Murumäeeesti keel teise keelenaKokkuleppelE201
Kristin TagamliikumineTeisipäev 15:00-15:45
Krystyna Kotlubeiinglise keel, loovtööTeisipäev 15:00 – 17:00 E502
Kärt Hoffmanneesti keelTeisipäev 14:50-15:35E405
Laura MalleneühiskonnaõpetusNeljapäev 10:50 – 13:00E201
Liis Grosseesti keelKokkuleppelE405
Liisa Tauleesti keelEsmaspäev 15:00 – 16:00E404
Margit Aedlaeesti keelKolmapäev 14:00- 14:45E405
Mari PrekupkunstTeisipäev 14:00-15:00L504
Maria JefimovakarjääriõpetusKolmapäev 15:00-15:45E-602
Maria Jefimovaeesti keelNeljapäev 15:00-15:45E-602
Maria KomarovamuusikaReede 8:00-8:45E303
Mark GrimitlihtkunstReede 13:00-14:00L503
Maryna Bushaninglise keelNeljapäev 15:00-15:45E607
Merike Leesmenteesti keelKolmapäev 15:50 – 16:35402
Nele Soovälikunst, inimeseõpetusReede 11:40-12:25L503
Oksana Shevchenko keemiaTeisipäev ja reede 08:15 – 09:00L403
Oleksandra KryzhanovskamatemaatikaKolmapäev 15:00-16:00L402
Oleksandra MaliuhakarjääriõpetusEsmaspäev 15:00-15:45
Olga Osinainglise keelNeljapäev 10:40 – 11:40
Olga Selištševaeesti keelTeisipäev 14:00-15:00L-601
Olha KalabukhamatemaatikaKokkuleppelL409
Olha UfimtsevamatemaatikaTeisipäev 15:00 – 15:45 ja 15:55 – 16:40L408
Polina KorniienkoajaluguNeljapäev 15:00-16:00E101
Raivo KelpmatemaatikaTeisipäev 16:00-17:00L407
Robert TsanevbioloogiaKolmapäev 14:00-15:00L203
Sirje Lasseesti keelNeljapäev 15:00-15:15.45E401
Svitlana DudnykbioloogiaKolmapäev 15:00-15:45L202
Svitlana Skovpinaukraina keel ja kirjendusNeljapäev 15:55 – 16:40L314
Taavi SimsonmatemaatikaTeisipäev 15:00-15:45L404
Tetiana Shendrykukraina keel ja kirjandusTeisipäev 15:00-15:45L315
Thalia Ecclesinglise keelesTeisipäev 10:50-11:35E610
Thea Aliise TuulerandgeograafiaEsmaspäev 16:00-16:45L208
Tiina Jaaksoneesti keelTeisipäev 15:55-16:40E305
Tuula FrimanloovtöödTeisipäev ja reede 11:35-12:15E603
Valentyna Afanasyevainglise keelTeisipäev 15:00-15:45E504
Valentyna Knyshukraina keel ja kirjandusTeisipäev 14:05-14:50L311
Valeria Shipilovaeesti keelЕsmaspäev 15:00-15:45 Кolmapäev 15:45 – 16:30E301
Viktoria GrahvmuusikaEsmaspäev 15:45-16:45E202
Vira KovalchukmatemaatikaEsmaspäev 8:00-8:45L401
Yana LugovageograafiaEsmaspäev 16:00-16:45L206
Yevheniia Liakhkhovskifüüsika8. klass- esmaspäev 15:00-16:00
11. klass- teisipäev 15:00-16:00
12. klass – kolmapäev 15:00-16:00
L205
Yuliia HaianskakeemiaEsmaspäev 15:00-15:45E203
Yuliia Mysnykukraina keelKolmapäev 14:05- 14:50L313
Grete Klisskehaline kasvatus, inimeseõpetuskehaline kasvatus kokkuleppel
inimeseõpetus esmaspäev 15:55-16:40
E503
Jelena NevmerzitskajamatemaatikaKokkuleppelL304, L406
Marika Raubaeesti kirjandusKokkuleppelE406