Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õppeosakond Tugimeeskond Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Olga Selištševa

Õppedirektor
Eesti keele õpetaja
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Anna Mahnova

Sekretär-juhiabi
+372 5682 9590
kool@vabaduse.edu.ee


Alo Savi

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi direktor
alo.savi@torg.ee


Liina-Liis Liiv-Toome

Õppejuht
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Merili Murakas

Tugiteenuste juht
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Vladislav Lušin

Kommunikatsioonijuht
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Kogukonnajuht
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Maria Jefimova

Huvijuht
maria.jefimova@vabaduse.edu.ee

Õppeosakond (61)

Liina-Liis Liiv-Toome

Õppejuht
+372 5682 9584
liina-liis.liiv-toome@vabaduse.edu.ee


Martha Remma

Õppekorralduse spetsialist
martha.remma@vabaduse.edu.ee


Katariina Vainonen

Haridustehnoloog
katariina.vainonen@vabaduse.edu.ee


Anastasiia Savitska

Inglise keele õpetaja
anastasiia.savitska@vabaduse.edu.ee


Andres Idla

Kehalise kasvatuse õpetaja

andres.idla@vabaduse.edu.ee


Anne Mäns

Eesti keele õpetaja
anne.mans@vabaduse.edu.ee


Annika Räim

Inglise keele õpetaja

annika.raim@vabaduse.edu.ee


Birgit Uibo

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja

birgit.uibo@vabaduse.edu.ee


Daniel James Coll

Inglise keele õpetaja
daniel.coll@vabaduse.edu.ee


Evelyn Karming

Eesti keele õpetaja
evelyn.karming@vabaduse.edu.ee


Galyna Gudymiak

Ajalooõpetaja
galyna.gudymiak@vabaduse.edu.ee


Ihor Verkhohliad

Füüsikaõpetaja
ihor.verkhohliad@vabaduse.edu.ee


Ingrid Paggi

Ajalooõpetaja

ingrid.paggi@vabaduse.edu.ee


Inna Alieksieieva

Inglise keele õpetaja
inna.alieksieieva@vabaduse.edu.ee


Iryna Petrychyts

Füüsikaõpetaja
Matemaatikaõpetaja
iryna.petrychyts@vabaduse.edu.ee


Kairi Ansmann

Eesti keele õpetaja

kairi.ansmann@vabaduse.edu.ee


Kaja Rästas

Eesti keele õpetaja
kaja.rastas@vabaduse.edu.ee


Katrin Olt

Geograafiaõpetaja

katrin.olt@vabaduse.edu.ee


Kristi Leps

Eesti keele õpetaja

kristi.leps@vabaduse.edu.ee


Liis Riikoja

Inimeseõpetuse õpetaja
Eesti keele õpetaja

liis.riikoja@vabaduse.edu.ee


Mark Grimitliht

Kunstiõpetaja

mark.grimitliht@vabaduse.edu.ee


Maryna Bushan

Inglise keele õpetaja
maryna.bushan@vabaduse.edu.ee


Nataliia Vilkhovyk

Inglise keele õpetaja
nataliia.vilkhovyk@vabaduse.edu.ee


Oksana Shevchenko

Keemiaõpetaja
oksana.shevchenko@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Kryzhanovska

Matemaatikaõpetaja
oleksandra.kryzhanovska@vabaduse.edu.ee


Olha Kalabukha

Matemaatikaõpetaja
olha.kalabukha@vabaduse.edu.ee


Olga Osina

Inglise keele õpetaja
olga.osina@vabaduse.edu.ee


Orsolya Sild

Eesti keele õpetaja
orsolya.sild@vabaduse.edu.ee


Polina Korniienko

Ajalooõpetaja
polina.korniienko@vabaduse.edu.ee


Robert Tsanev

Bioloogiaõpetaja
robert.tsanev@vabaduse.edu.ee


Svitlana Dudnyk

Bioloogiaõpetaja
svitlana.dudnyk@vabaduse.edu.ee


Svytlana Skovpina

Ukraina keele õpetaja
svytlana.skovpina@vabaduse.edu.ee


Tatjana Štšurikova

Eesti keele õpetaja
tatjana.stsurikova@vabaduse.edu.ee


Tiina Jaakson

Eesti keele õpetaja
tiina.jaakson@vabaduse.edu.ee


Toomas-Vahur Lihtmaa

Kunstiõpetaja

toomas-vahur.lihtmaa@vabaduse.edu.ee


Valentina Knysh

Ukraina keele õpetaja
valentina.knysh@vabaduse.edu.ee


Valentyna Afanasyeva

Inglise keele õpetaja
valentyna.afanasyeva@vabaduse.edu.ee


Vira Kovalchuk

Matemaatikaõpetaja
vira.kovalchuk@vabaduse.edu.ee


Yana Lugova

Geograafiaõpetaja

yana.lugova@vabaduse.edu.ee


Yevheniia Liakhkhovski

Füüsikaõpetaja
yevheniia.liakhkhovski@vabaduse.edu.ee


Yuliia Haianska

Keemiaõpetaja
yuliia.haianska@vabaduse.edu.ee


Yuliia Mysnyk

Ukraina keele õpetaja
yuliia.mysnyk@vabaduse.edu.ee


Olga Selištševa

Õppedirektor
Eesti keele õpetaja
+372 5662 5916
olga.selistseva@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg / час прийому:
esmaspäev / понеділок 15.00-17.00


Vladislav Lušin

Kommunikatsioonijuht
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5836 6401
vladislav.lusin@vabaduse.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pressikontakt / прес-контакт


Darja Levanchuk

Kogukonnajuht
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
+372 5682 9589
darja.levanchuk@vabaduse.edu.ee


Valeria Shipilova

Eesti keele õpetaja
valeria.shipilova@vabaduse.edu.ee


Grete Järvik

Kehalise kasvatuse õpetaja

grete.jarvik@vabaduse.edu.ee


Krystyna Kotlubei

Inglise keele õpetaja
krystyna.kotlubei@vabaduse.edu.ee


Olha Ufimtseva

Matemaatikaõpetaja
olha.ufimtseva@vabaduse.edu.ee


Pille Slabina

Eesti keele õpetaja

pille.slabina@torg.ee


Margus Veimann

Eesti keele õpetaja

margus.veimann@vabaduse.edu.ee


Kristin Tagam

Kehalise kasvatuse õpetaja

kristin.tagam@vabaduse.edu.ee


Tetiana Shendryk

Ukraina keele õpetaja
tetiana.shendryk@vabaduse.edu.ee


Kirill Gorjušin

Muusikaõpetaja

kirill.gorjusin@vabaduse.edu.ee


Eliise Tani

Muusikaõpetaja
eliise.tani@vabaduse.edu.ee


Maria Komarova

Muusikaõpetaja

maria.komarova@vabaduse.edu.ee


Andranik Kechek

Muusikaõpetaja

andranik.kechek@vabaduse.edu.ee


Viktoria Grahv

Muusikaõpetaja

viktoria.grahv@vabaduse.edu.ee


Ülle Soitu

Eesti keele õpetaja
ulle.soitu@vabaduse.edu.ee


Raivo Kelp

Matemaatikaõpetaja
raivo.kelp@vabaduse.edu.ee


Liisa Taul

Eesti keele õpetaja
liisa.taul@vabaduse.edu.ee

Tugimeeskond (10)

Merili Murakas

Tugiteenuste juht
+372 5682 9588
merili.murakas@vabaduse.edu.ee


Alexander Arabkin

Õppenõustaja
alexander.arabkin@vabaduse.edu.ee


Eve Limbach-Pirn

Psühholoog

eve.limbach-pirn@vabaduse.edu.ee


Halyna Naumenko

Sotsiaalpedagoog
halyna.naumenko@vabaduse.edu.ee


Jelena Nevmeržitskaja

Õpiabi
jelena.nevmerzitskaja@vabaduse.edu.ee


Kevin Ivanov

Õppenõustaja
kevin.ivanov@vabaduse.edu.ee


Maryna Hurets

Psühholoog
maryna.hurets@vabaduse.edu.ee


Oleksandra Maliuha

Sotsiaalpedagoog
oleksandra.maliuha@vabaduse.edu.ee


Tetiana Leniuk

Eripedagoog
tetiana.leniuk@vabaduse.edu.ee


Rasmus Ilves

Õppenõustaja
rasmus.ilves@vabaduse.edu.ee

Töötajad (3)

Aivar Metsaveer

IT-juht
aivar.metsaveer@vabaduse.edu.ee


Ljudmilla Maiorova

Administraator
ljudmilla.maiorova@vabaduse.edu.ee


Maksym Poliakvynskyi

Haldusspetsialist
maksym.poliakvynskyi@vabaduse.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.