Meie koolist

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasium

Vabaduse Kool on juriidiliselt üks osa Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumist, mis on üks kolmest uuest Tallinnasse rajatud riigigümnaasiumist.
Kool alustas õppetööga 2023. aasta septembris Tallinna kesklinnas aadressil Tõnismägi 14 asuvas ajaloolises koolihoones. Esimesel õppeaastal võeti vastu 160 10. klassi noort.
Tõnismäe riigigümnaasium keskendub ümbritsevat linnaruumi võimalikult hästi ära kasutades õpilaste eneseväljenduse arendamisele, toetades ühtviisi nii loodusteaduslikku mõtlemist kui ka kultuurilise maailmapildi kujundamist. Tõnismäe riigigümnaasiumit seob teiste Tallinna ja Harjumaa riigigümnaasiumitega tihe koostöö, et pakkuda noortele võimalikult valikuterohket ja kvaliteetset üldkeskharidust.

Viimati muudetud: 23.01.2024